Wyróżnienie w VI Podkarpackim Konkursie: „Witryna Internetowa Mojej Szkoły”BIP

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Destination Imagination

Witryna internetowa mojej szkoły-  konkurs

WYJAZDY DO DPS W MOŁYNIACH

Często w roku szkolnym członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wyjeżdżają do Domu Pomocy Społecznej w Mołyniach pod opieką pani Agnieszki Dec i ks. Andrzeja Deca. Uczniowie organizują konkursy, zabawy i różne przedstwienia dla podopiecznych DPS. Przede wszystkim staramy się swoją obecnością umilić czas i pokazać, że o nich pamiętamy.

» Fotoreportaż

WYKONYWANIE BIŻUTERII

W lutym przyjechła pani Iwona Rup z Giedlarowej, która nauczyła nas wykonywania kolczyków, bransoletek i naszyjników. Obecnie wykonujemy biżuterię, którą nastepnie sprzedajemy. Zebrane pieniądze przeznaczamy na cele wolontariatu.

» Fotoreportaż

WYJAZDY DO RAKSZAWY

W październiku 2010r. miejsce miał wyjazd szkoleniowy do Rakszawy. Wzięli w nim udział szkolni liderzy programu ,,Warto być aktywnym''. Ta szczęśliwa 10 to uczniowie klas I i II gimnazjum (4 chłopców i 6 dziewczyn). W wyjeździe uczestniczyły 3 szkoły: Piskorowice, Kuryłówka i Stare Miasto. Uczestnicy chętnie brali udział w konkursach, przedstawieniach a przede wszystkim pogłębiali wiedzę na temat metody projektu.

» Fotoreportaż

DYSKOTEKI CHARYTATYWNE

W miarę możliwości organizowaliśmy dyskoteki charytatywne, w których uczniowie naszej szkoły chętnie brali udział. Podczas tych imprez szkolnych sprzedawana była lemoniada oraz mufinki przygotowane wcześniej przez członków SKW . Wszyscy świetnie się bawili oraz przyczynili się do wsparcia w leczeniu dla chorej dziewczynki z naszej miejscowości. Zebrane pieniądze przekazaliśmy rodzinie Wiktorii.

» Fotoreportaż
» Fotoreportaż

WYJAZDY DO KINA

Dwukrotnie wyjeżdżaliśmy do kina ,,Helios'' w Rzeszowie. Mieliśmy możliwość obejrzenia takich filmów jak: ,,Listy do M.'' i ,,Streetdance''. W jednym z wyjazdów towarzyszyli nam wolontariusze z ZS w Albigowej, których zaprosiliśmy na ognisko do naszej miejscowości. Razem miło spędziliśmy czas.

» Fotoreportaż


WYKONYWANIE OZDÓB Z MAKARONU

Jednym z zajęć, których się podjęliśmy było robienie ozdób świątecznych z makaronu. Wszyscy chętnie uczęszczali na te zajęcia i każdy miał wiele pomysłów na wykonanie oryginalnych ozdób. Szczególnie przydały się zdolności dziewczyn, jednak pomoc chłopców również okazała się niezbędna. Na koniec wszystkie prace z makaronu zostały pomalowane farbą w sprayu i znalazły swoich nabywców wśród rodzic ów uczestniczących w wywiadówkach.

» Fotoreportaż

© Wszystkie prawa zastrzeżone