Lp. | DYSCYPLINA | UCZESTNICY | OSIĄGNIĘCIA |
1 | BiegiDrużynowe biegi przełajowe. Pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk (22.09.2016r.) | ||
- | Klasy V-VI- dziewczyny | - Okruch Magdalena - Kucło Kamila - Charkot Wiktoria - Szykuła Pulina - Kobylińska Karolina - Markowicz Wiktoria - Stasieńko Monika |
I miejsce |
- | Klasy IV-III- dziewczyny | - Brzuszko Marta - Matyja Nikola - Matyja Oliwia - Okruch Kamila - Nakonieczny Kinga - Kucło Anna |
I miejsce |
- | Klasy IV-III- chłopcy | - Kotlarz Damian - Czapla Maksymilian - Antosz Kryspin - Szymuś Michał - Kucło Dominik - Beńko Bartosz |
II miejsce |
2 | Gminne zawody w mini piłce koszykowej dziewcząt (10.12.2016r) Chałupki Dębiańskie |
- Kobylińska Karolina - Kucło Kamila - Paluch Martyna - Stasieńko Monika - Szykuła Paulina - Kubat Magdalena - Nakonieczny Aleksandra - Okruch Magdalena - Paluch Wiktoria - Serafin Monika - Hajduczka Emila - Schab Wiktoria | II miejsce | 3 | Gminne zawody w piłce nożnej chłopców Dębno (24.092016r) |
- Faryś Maciej - Kowalczyk Karol - Kotlarz Damian - Kucło Konrad - Ordecha Kamil - Sroka Wojciech - Kotlarz Krystian - Czapla Maksymilian - Szymus Michał - Kucło Dominik | VIII miejsce |
Lp. | DYSCYPLINA | UCZESTNICY | OSIĄGNIĘCIA |
1 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym gry indywidualnej | Kobylińska Karolina Serafin Monika |
I miejsce I miejsce |
1 | Indywidualne biegi | Damian Kotlarz Maksymilian Czapla Marta Brzuszko Magda Okruch Dziewczyny od III-IV Dziewczyny od IV-VI Chłopcy od III-IV |
I miejsce II miejsce IV miejsce IV miejsce III miejsce III miejsce IV miejsce |
Lp. | DYSCYPLINA | UCZESTNICY | OSIĄGNIĘCIA |
1 | Drużynowe biegi przełajowe. Pod patronatem Wójta Gminy Leżajsk ( 22.09.2016r.) | ||
- | Gim.chłopcy I-III | - Dudek Daniel - Korchowiec Jakub - Szegda Tomasz - Klisko Sebastian - Kycia Konrad - Nakonieczny Filip - Brzuszko Hubert - Szykuła Konrad |
II miejsce |
Lp. | DYSCYPLINA | UCZESTNICY | OSIĄGNIĘCIA |
1 | Indywidualne biegi | Gimnazjum chłopcy | IV miejsce |
2 | Powiatowa Gimnazjada w koszykówke chłopców (30.11.2016r) Nowa Sarzyna. | - Korchowiec Jakub - Dudek Daniel - Szegda Tomasz - Bździuch Kamil - Zajączkowski Damian - Kobyliński Dawid - Nowak Sebastian - Palikij Tomasz - Szarek Krystian - Kycia Konrad - Szykuła Konrad - Nakonieczny Filip - Klisko Sebastian |
I miejsce |
3 | Powiatowe zawody w Tenisa Stołowego ( Druzyna) (09.12.2016r) Nowa Sarzyna | - Klementyna Leboda - Kamila Klisko - Kinga Stępień - Szegda Tomasz - Dudek Daniel - Kobyliński Dawid |
I miejsce . . . V miejsce. . |
4 | Powiatowa Gimnazjada w Piłce koszykowej Dziewcząt ( 28.11.2016 ) Wierzawice | - Klisko Kamila - Stępień Kinga - Pigan Wioleta - Czajka Aneta - Okruch Klaudia - Ordecha Klaudia - Piechota Magdalena - Kulpa Anna - Stasieńko Edyta |
II miejsce |
4 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym gry indywidualnej ( 10.01.2017r) Leżajsk | - Leboda Klementyna - Klisko Kamila |
I miejsce IV miejsce |
Lp. | DYSCYPLINA | UCZESTNICY | OSIĄGNIĘCIA |
1 | Rejonowy Turniej w Koszykówkę chłopców szkół gimnazjalnych (15.12.2016r) Łańcut | - Korchowiec Jakub - Dudek Daniel - Szegda Tomek - Bździuch Kamil - Zajączkowski Damian - Kobyliński Dawid - Szarek Krystian - Szczekot Maciej - Kycia Konrad - Szykuła Konrad - Klisko Sebastian - Nakonieczny Filip |
IV miejsce |
Lp. |
DYSCYPLINA |
UCZESTNICY |
OSIĄGNIĘCIA |
1. |
Indywidualne biegi
przełajowe o puchar Wójta Gminy Leżajsk: |
-Stępień Kinga -Pigan Wioletta -Korchowiec Jakub -Leboda Klementyna -Okruch Magdalena -Capłap Patryk |
III miejsce IV miejsce II miejsce IV miejsce III miejsce II miejsce |
2. |
Mini piłka siatkowa
chłopców: |
-Korchowiec Jakub -Dudek Daniel -Zajaczkowski Damian -Nowak Sebastian -Kabyliński Dawid -Palikij Tomek -Szegda Tomasz -Klisko Sebastian |
II miejsce |
3. |
Mini piłka koszykowa
dziewcząt: |
-Wioletta Pigan -Paulina Pucyło -Skiba Dominika -Stępień Kinga -Klisko Kamila -Kogut Natalia -Leniart Monika -Kulpa Anna -Ordecha Klaudia -Piechota Magdalena -Czajka Aneta -Okruch Klaudia |
III miejsce |
4. |
Mini piłka koszykowa
chłopców: |
-Daniel Dudek -Jakub Korchowiec -Kamil Bździuch -Sebastian Nowak -Tomasz Palikij -Damian Zajączkowski -Tomasz Szegda -Dawid Kobyliński -Sebastian Klisko -Filip Nakonieczny -Konrad Kycia -Maciej Szczekot |
II miejsce |
5. |
Tenis stołowy
indywidualny: |
-Klementyna Leboda -Szegda Tomasz |
I miejsce gmina IV miejsce |
6. |
Tenis stołowy drużynowo: |
-Klementyna Leboda -Kinga Stępień |
II miejsce |
7. |
Gminna liga mini piłki
siatkowej dziewcząt: |
-Kinga Stępień -Kamila Klisko -Dominika Skiba -Paulina Pucyło -Wioletta Pigan -Magdalena Piechota -Klaudia Okruch -Aneta Czajka -Karolina Kowalczyk -Klaudia Ordecha |
|
Lp. |
DYSCYPLINA |
UCZESTNICY |
OSIĄGNIĘCIA |
1. |
Indywidualne biegi
przełajowe – powiat: |
-Okruch
Magdalena - Stępień Kinga |
III miejsce awans do zawodów
wojewódzkich |
2. |
Tenis stołowy
indywidualny: |
- Klementyna Leboda |
II miejsce |
3. |
Mini piłka koszykowa
chłopców: |
-Daniel Dudek -Jakub Korchowiec -Kamil Bździuch -Sebastian Nowak -Tomasz Palikij -Damian Zajączkowski -Dawid
Kobyliński -Sebastian Klisko -Filip Nakonieczny -Konrad Kycia -Maciej Szczekot |
II miejsce |
Lp. |
DYSCYPLINA |
UCZESTNICY |
OSIĄGNIĘCIA |
1. |
Indywidualne biegi
przełajowe – gmina: |
-Paluch Dawid -Pigan Diana -Czapla Diana -Pigan Alicja |
III miejsce IV miejsce I miejsce IV miejsce |
2. |
Tenis stołowy
indywidualny (gmina): |
-Malwina Brzuszko -Joanna Otręby -Klaudia Kucło -Magdalena Brzuszko -Dominika Nahajska -Kamil Noga -Patryk Sarzyński |
I
miejsce II miejsce IV miejsce V miejsce III miejsce I miejsce V miejsce |
3. |
Liga Tenisa Stołowego
(drużynowo): |
-Malwina Brzuszko -Klaudia Kucło -Joanna Otręba |
I miejsce |
4. |
Piłka koszykowa chłopców: |
-Patryk Sarzyński -Dominik Wiśniowski -Robert Otręby -Bartłomiej Sarzyński -Kamil Kuras -Dawid Paluch -Kamil Noga -Bartłomiej Sroka -Bartek Zajączkowski -Krystian Pucyło |
I miejsce gmina |
7. |
Piłka koszykowa
dziewcząt: |
-Klaudia Kucło -Kamila Szary -Malwina Brzuszko -Karolina Palembas -Diana Pigan -Andżelika Nakonieczny -Magdalena Brzuszko |
III miejsce |
8. |
Piłka siatkowa
chłopców: |
-Sarzyński Bartłomiej -Otręba Robert -Sroka Bartłomiej -Kuras Kamil -Paluch Dawid -Wiśniowski Dominik -Sarzynski Patryk -Pucyło Krystian -Noga Kamil -Pysz Mateusz |
II miejsce w gminie |
Lp. | KLASA | ZAWODY SPORTOWE | ETAP | ZAJĘTE MIEJSCE | ROK SZKOLNY |
1 | Klasa IV-VI | Biegi sztafetowe dziewcząt | Powiatowy | I | 2005/2006 |
2 | Klasa IV- VI | Tenis stołowy dziewcząt | Powiatowy | II | 2005/2006 |
3 | Klasa IV-VI | Mini koszykówka dziewcząt | Powiatowy | III | 2005/2006 |
4 | Klasa IV-VI | Biegi sztafetowe dziewcząt | Rejonowy | III | 2005/2006 |
5 | Klasa IV-VI | Tenis stołowy dziewcząt | Rejonowy | II | 2005/2006 |
6 | Klasa V-VI | Tenis stołowy dziewcząt | Powiatowy | II | 2006/2007 |
7 | Klasa III | Baw się z nami | Powiatowy | II | 2006/2007 |
8 | Klasa V- VI | Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta | Powiatowy Rejonowy Wojewódzki | I II VI | 2007/2008 |
9 | Klasa V- VI | Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta | Powiatowy Rejonowy | I II | 2008/2009 |
10 | Klasa V | Międzynarodowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w pływaniu | Międzynarodowy | III | 2008/2009 |
11 | Klasa VI | Tenis stołowy dziewcząt | Powiatowy | II | 2008/2009 |
12 | Klasa III | Baw się z nami | Powiatowy Rejonowy | II I | 2008/2009 |
13 | Klasa IV- VI | Mini koszykówka dziewcząt | Powiatowy | III | 2008/2009 |
14 | Klasa VI | Powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w pływaniu w stylu dowolnym | Powiatowy | I | 2009/2010 |
15 | Klasa VI | półfinał wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym | Wojewódzki | I | 2009/2010 |
16 | Klasa VI | finał wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej w pływaniu 50 metrów stylem dowolnym | Wojewódzki | I | 2009/2010 |
17 | Klasa VI | Zawody Pływackie Pięciu Miast w 6 konkurencjach | Międzywojewódzki | II | I we wszystkich sześciu konkurencjach 2009/2010 |
18 | Klasa VI | Otwarte Mistrzostwa Powiatu w pływaniu o Puchar Starosty Leżajskiego w kategorii 100 metrów stylem zmiennym | Powiatowy | I | 2005/2006 |
19 | Klasa IV- VI | Sztafetowe Biegi Przełajowe - chłopcy | Powiatowy | I | 2010/2011 |
20 | Klasa IV- VI | Tenis stołowy indywidualny | Powiatowy | II | 2010/2011 |
Lp. | KLASA | ZAWODY SPORTOWE | ETAP | ZAJĘTE MIEJSCE | ROK SZKOLNY |
1 | Klasa I- III | Piłka koszykowa chłopców | Powiatowy | II | 2005/2006 |
2 | Klasa I- III | Tenis stołowy chłopców | Powiatowy | II | 2005/2006 |
3 | Klasa I- III | Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta | Powiatowy Rejonowy Wojewódzki | I I IV | 2007/2008 |
4 | Klasa II- III | Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta | Powiatowy Rejonowy Wojewódzki | II II VI | 2008/2009 |
5 | Klasa II- III | Drużynowe zawody w tenisa stołowego | Powiatowy | II | 2009/2010 |
6 | Klasa I- III | Indywidualne Biegi Przełajowe | Powiatowy | II III | 2010/2011 |
7 | Klasa II- III | Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta | Powiatowy | I | 2010/2011 |
Lp. | DYSCYPLINA | UCZESTNICY | REZULTATY |
1 | Indywidualne biegi przełajowe o puchar Wójta Gminy Leżajsk | Malwina Brzuszko Dawid Paluch Andżelika Nakonieczny Alicja Pigan Diana Czpala |
III miejsce VII miejsce II miejsce V miejsce |
2 | Indywidualne biegi przełajowe- powiat | Malwina Brzuszko
Alicja Pigan Dawid Paluch |
III miejsce V miejsce II miejsce |
3 | Biegi sztafetowe dziewcząt | Malwina Brzuszko
Malwina Brzuszko Paulina Maruszak Andżelika Nakonieczny Zuzanna Brzuzka Diana Czapla Alicja Pigan Magdalena Brzuszko Klaudia Kucło |
I miejsce gmina I miejsce powiat |
4 | Biegi sztafetowe chłopców | Kamil Noga Bartek Sroka Bartek Sarzyński Dominik Wiśniowski Patryk Sarzyński Dawid Paluch Robert Otręba Jakub Korchowiec Wiktor Skiba Jakub Skiba Krystian Pucyło |
II miejsce gmina I miejsce powiat |
5 | Piłka nożna chłopców | Bartek Sarzyńki Partyk Sarzyński Kamil Noga Dawid Paluch Dominik Wiśniowski Bartek Sroka Krystian Pucyło |
IV miejsce |
6 | Piłka siatkowa chłopców | Bartłomiej Sarzyński Rober Otręba Kamil Noga Dawid Paluch Patryk Sarzyński Bartek Sroka Kamil Kuras Dominik Wiśniowski |
II miejsce |
7 | Piłka koszykowa dziewcząt | Kamila Szary Klaudia Kucło Paulina Maruszak Andżelika Nakonieczny Diana Dynowiec Maliwna Brzuszko Zuzanna Brzuzka Diana Pigan Karolina Palembas Sara Półtora Magda Brzuszko |
II miejsce |
8 | Piłka koszykowa chłopców | Kamil Noga Patryk Sarzyński Krystian Pucyło Dominik Wiśniowski Dominik Korchowiec Mateusz Pysz Bartek Sarzyński Dawid Paluch Bartek Sroka Rober Otręba Kamil Kuras |
I miejsce |
Lp. | DYSCYPLINA | UCZESTNICY | REZULTATY |
1 | Biegi sztafetowe dziewcząt | Agata Kuras
Magdalena Borkowska Dominika Morawska Kamila Tarasek Karolina Dudek Aleksandra Pracoń Karolina Palikij Agnieszka Nakonieczny Aldona Fus Iwona Nowak |
I miejsce gmina I miejsce powiat |
2 | Indywidualne biegi przełajowe- gmina | Aldona Fus Karolina Palikij |
II miejsce II miejsce |
3 | Indywidualne biegi przełajowe- powiat | Aldona Fus | IV miejsce |
4 | Tenis stołowy indywidualny: gmina | Edyta Zielińska Elżbieta Ożga Agata Kuras Kamila Tarasek |
I miejsce II miejsce III miejsce IV miejsce |
5 | Liga Tenisa Stołowego (drużynowo) | Elżbieta Ożga Kamila Tarasek Edyta Zielińska Agata Kuras |
I miejsce gmina II miejsce powiat VI miejsce rejon |
6 | Piłka koszykowa dziewcząt | Agata Kuras Magda Borkowska Dominika Morawska Agnieszka Nakonieczny Aldona Mucha Weronika Socha Joanna Szary Dominika Morawska Karolina Dudek Kamila Tarasek Elżbieta Micuła |
II miejsce powiat |
7 | Piłka koszykowa chłopcy | Jakub Brzuszko Arkadiusz Noga Arkadiusz Paluch Dariusz Słowiński Dawid Tara Adrian Nakonieczny Bartek Zieliński Mariusz Cwikła Bartosz Majder Karol Pucyło |
I miejsce gmina I miejsce powiat |
Lp. | NAZWA KONKURSU/ ZAWODÓW | REZULTATY |
1 | Drużynowe zawody w tenisa stołowego -Gminne | I m-ce II m-ce III m-ce |
2 | Drużynowe zawody w tenisa stołowego -Powiatowe | II m-ce |
3 | Zwody w piłkę koszykową -Gminne | I m-ce chłopcy | 4 | Gminny turniej piłki siatkowej | I m-ce dziewczęta |
5 | Indywidualne rozgrywki tenisa stołowego | I m-ce II m-ce III m-ce |
6 | Gminne przełajowe biegi sztafetowe | II m-ce dziewczęta |
Lp. | NAZWA KONKURSU/ ZAWODÓW | REZULTATY |
1 | Biegi przełajowe o Puchar Wójta Gminy Leżajsk | Drużynowo: II miejsce |
2 | Drużynowe zawody w tenisa stołowego -Powiatowe | II m-ce |
© Wszystkie prawa zastrzeżone